Заповнення анкети учасника лотереї Грін Кард

До редакції сайту «Все PRO США» постійно надходять питання, пов'язані з заповненням анкети на участь у лотереї Грін Кард, питання про вимоги до фотографії, а також прохання допомогти заповнити анкети замість самих учасників.

Нагадуємо, що участь у щорічній лотереї Грін Кард – безкоштовна, тому ви зможете зареєструвати анкету самостійно. Однак якщо ви не володієте необхідним знанням англійської мови, не знаєте, яким чином підігнати фотографію до вимог анкети, не впевнені в правильності транслітерації ваших даних, або просто у вас є сумніви стосовно коректного заповнення анкети власноруч, тоді ви можете звернутися за платною допомогою до редакції сайту «Все PRO США».

Вартість послуги заповнення анкети учасника в лотереї Грін Кард (DV-2025):

  • заповнення одніє анкети – 15$
  • заповнення двох анкет (чоловік, жінка) – 25$

Оплату можна проводити в доларах США, або за курсом продажу долара США в Приватбанку на день оплати у гривнях.

 

Заповнити форму

 

Проведення щорічної анкети Грін Кард у 2023 році відбудеться в період з жовтня по листопад, точні терміни будуть оголошені у жовтні поточного року, проте інформацію для заповнення анкети ви можете надіслати вже зараз. Для цього вам необхідно заповнити нашу форму українською, російською чи англійською мовами.

При заповненні форми вам необхідно прикріпити свою фотографію, а також фотографії чоловіка/дружини та неодружених дітей до 21 року.

Вимоги до фотографії: ви повинні дивитися безпосередньо в об'єктив фотоапарата, не посміхатися, не підморгувати, голова не повинна бути нахилена вперед, назад або вбік, при цьому знімок має бути зроблений на світлому фоні.

Особливу увагу варто звернути на фотографію, рекомендуємо знімок зробити у фотосалоні, вказавши, що фотографуєтеся на американську візу.

example gc2

(приклад фото)

Після оплати послуг з реєстрації заявки, ваші дані будуть коректно переведені, фотографія приведена до необхідних параметрів, після чого анкета буде заповнена та зареєстрована відповідно до вимог Держдепартаменту США.

Після реєстрації заявки на вашу електронну пошту буде надіслано номер підтвердження вашої заявки на участь у лотереї Грін Кард (Confirmation Number). Після оголошення результатів розіграшу за цим номером ви самостійно зможете перевірити статус Вашої заявки.

Звичайно ж, ми не можемо гарантувати вам виграш лотереї Грін Кард, проте ми гарантуємо коректне та своєчасне заповнення анкети учасника лотереї Грін Кард, що суттєво мінімізує ймовірність вашої дискваліфікації у разі виграшу.

Послідовність дій:

  1. Ви заповнюєте форму на сайті «Все PRO США» (посилання на форму див. нижче);
  2. Ми перевіряємо надану інформацію;
  3. Ми надсилаємо Вам реквізити для оплати послуг з реєстрації анкети;
  4. Ви оплачуєте послуги реєстрації;
  5. Ми реєструємо вашу заявку на участь у лотереї Грін Кард, після чого надсилаємо вам номер підтвердження реєстрації та інструкції щодо перевірки вашого результату;
  6. В період оголошення результатів розіграшу, ви, за вашим номером реєстрації (Confirmation Number), самостійно перевіряєте результат розіграшу.

Для заповнення та відправлення форми перейдіть за наступним посиланням:

 

Заповнити форму

 

З усіх питань щодо заповнення анкети учасника щорічної лотереї Грін Кард звертайтесь на нашу електронну адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Хай щастить!